Zaprawa poranna, apel dodatkowo na śniadanie.

Godzina 6.00. Pobudka. Zaprawa poranna, wniosek dodatkowo na śniadanie. Leżał w kolejce zaspany, przede mną mieszkały moje Panie – Pani Emilka oraz Pani Nikola. Nie chociaż ja – ludzie stanowili zaspani. Po chwili Nikola złapała ręką moje krocze a nawiązała je wysoce ugniatać. Nikt nie zauważył, ponieważ wszystek pamiętał właśnie o tym, by się położyć. Westchnąłem cicho, a na ich osobach pojawiły się uśmieszki.

– Dziś o 2 w nocy na „znaną” polankę. – syknęła Nikola. – Wyłącznie spróbuj się spóźnić.

– Będę. – szepnąłem.

Dzień minął szybko, nim się obejrzałem, obecnie była 22 i montowali się do łóżek. Ustawiłem sobie budzik w zegarku na 1.45 oraz zasnąłem. I sen był znaczny. Śniło mi się, że ze całymi kobietami wyszli do strumienia a ja byłem ich wykonującym, musiałem każdej lizać stópki i pełnić ich erotyczne fantazje. Oraz szybko JEB! W środku snu nagle dzwoni budzik.

– Kurwa mać – pomyślałem.

Ubrałem się w konkretne dżinsowe spodenki i niebieski podkoszulek, natomiast do kieszeni przełożyłem dwie paczki prezerwatyw (zawsze mam ze sobą, na wszelki wypadek). O 1.55 istniał na siedzeniu. Po chwili pojawiły się Królowe. Ubrane wszystkie na czarno. Bluzki czarne. Spódniczki czarne. Natomiast na stópkach były takie same buciki: czarne szpileczki na specjalnie szerokim obcasie z poznaną stópką. Gdy stanęły przede mną, już miałem prowadzić „Hej”, tymczasem one wyciągnęły do pokonuje swoje nóżki, i ja domyśliłem się, czego ze mnie czekają. Dał się i ucałowałem paluszki obydwu dziewczyn. Nikola zostawiłam na rolę jakąś czarną torbę sportową. Usiadły na podłodze oraz jakże gdyby absolutnie nic, dziewczyny… otworzyły się całować. One się całowały, i ja leżałem jak święci oraz gapiłem się na nie. Jeśli spojrzałem pod spódniczkę Emilki, to zarejestrował… jej wargi sromowe. Obecne był piękni widok. Spojrzałem do Nikoli – czarne stringi, ale sznurek wżynał się w cipkę, widziałem fragmencik różowiutkiej cipeczki, spośród której następował soczek. Po chwili Nikola zauważyła, co składam oraz spróbowała mnie kopać po twarzy, i nawet oberwałem szpilką w oko. Kiedy w końcu mocnym kopniakiem­ spowodowała krwotok z mojego nosa, zawyłem z bólu, natomiast z oczu poleciały mi łzy. Wyłem z bólu, w boku Nikola strzeliła mnie z liścia oraz zamknęła mi usta ręką. Dostałem również dwa razy w brzuch, w wyniku wyrwałem się spośród jej uścisku, zacząłem całować bose stópki Królowej Nikoli w szpileczkach i proponować, aby przestała mnie torturować. Emilka, która dotychczas przyglądała się podeszła spośród ostatnią sportową torbą, szepnęła coś Nikoli na uszko oraz zanim wyruszyły w tłum, Emilka zawołała