Zainteresował swoją pozycję oraz wyczekiwał

Zainteresował naszą rolę oraz pragnął na powrót moich słodkich Pań. Po chwili usłyszałem za sobą:

– Piesku, zdejmij spodnie, wypnij się oraz co najważniejsze: niewiele się stanie, nie jesteś czysta się obrócić. – to krzyknęła Pani Emilia.

– Jednak się wypiął, a dziurkę którą ma niewielką, lubię takie – powiedziała Pani Nikola. Zapomniwszy o rozkazie, odwrócił się i oniemiałem. Nikola oraz Emilka zawierały na sobie seksowne stroje policjantek z pałkami i kajdankami u boku. Gdy Królowe zobaczyły, iż złamałem rozkaz, skuły moje ręce oraz stopy, zawiązały oczy i usta opaską i otworzyło się. Zaczęły otaczać mnie pałkami wszędzie: po rękach, plecach, głowie, brzuchu, tyłku oraz nogach. Nie mogłem przez opaskę protestować. Biły mnie naprawdę przez 5 minut. W wyniku przestały. Poczułem, jak któraś z Kobiet wpycha mi rzecz do ust jednocześnie czułem, jako lek mokrego jeździ (język?) po moim zrobienie w efekcie zrozumiałem: one odczuwają strap-ony. Rozpoczął się wyrywać, nie chciałem „wydać dziewictwa”. Wytworzyło się tylko pałowaniem. Do aktualnego Nikola powiedziała:

– Nie zarobił na lokalne nogi, śmieciu.

Potem Nikola położyła mnie na brzuchu a zaskoczyła jeździć oraz skakać po moich plecach w równych szpileczkach. Nagle poczułem, jak Nikola mocnym tupnięciem wbiła obcas bucika w mój odbyt. Ból istniał nie do przedstawienia. Emilka znalazłam mnie za włosy oraz zapytała:

– Będziesz właściwy?

– Będę – wyjęczałem.

– Dobry piesek

Emilka przystąpiła do mnie ze miejscowym strap-onem oraz skończyła krótką komendę:

– Obrabiaj

Zacząłem lizać od spodu jej jebadło, po chwili zacząłem powolutku zagłębiać główkę zabawki w moich ustach. Gdy więc czynił, moja Osobie bez niepotrzebnych ceregieli zaczęła gwałcić mnie w usta, dusiłem się. Zmuszała mnie przez pół minuty, potem pozwoliła mi przez 5 sekund oddychać i więcej. 30 sekund obciągania – 5 sekund przerwy, 30 sekund obciągania – 5 sekund przestrzeni oraz naprawdę w kółko. Natomiast po chwili do radości wcieliłam się Nikola – więc istniałoby ogromne. Musiałem obciągać JEDNOCZEŚNIE 2 strap-ony o długości 25cm! Gdy nawilżyłem penisa Nikoli, ona dołączyła z tyłu i nerwowym ruchem weszła we mnie. Posuwała mnie naprawdę silnie, iż Emilka nie nadążała, by sparować swoje kluby z stylami Nikoli. W wyniku Emilka darowała sobie obciąganie, a ja, będąc piękne usta, zacząłem pojękiwać z smutku. Po chwili Emilce zaczęło coś iść po nogach – stanowiła faktycznie podniecona, iż aż nie wyrabiała. Po chwili podbiegła do gwałcącej mnie Nikoli, szepnęła rzecz jej na ucho. Nikola od razu poszła ze mnie również zmusiła się nie zniechęcać do tyłu. Po chwili poczułem silny ból: Królowe JEDNOCZEŚNIE posuwały mnie w dupę. Oraz też strap-ony miały 5cm średnicy… Jednak Emilka przystąpiła do mnie, wjechała w moje życie także przez minutkę zmuszała mnie w usta. Ale zaczęło ponownie jej płynąć, więc odpięła strap-ona, pociągnęła mnie za włosy do bezpośredniej cipki i zleciła ssać. Więc ssałem. Wpychałem język do jej cipki, wykonując ruchy okrężne. Poczułem skurcze na stylu. Królowa jęczała z radości. Doszła. Nikola odeszła ze mnie natomiast powiedziała błagalnym tonem do Emilki: