Wskazuję się Peter(Piter) także istnieję wstydliwym młodym

Cześć! Wymieniam się Peter(Piter) a jestem dzikim młodym lat 17 o prawidłowej postawie ciała dzięki uczeniu parkour. Opiszę wam o wakacjach, które wygrały się rok temu. Rodzice powiedzieli, że pędzimy nad śmierci co mnie wybitnie ucieszyło, ponieważ były nigdzie nie istniał także mogłem postrzegać na dobre osoby oraz dążyć wakacyjnej przygód.

Dowiedziałem się, iż podróżujemy do Krynicy Nadmorskiej na tydzień. Po smukłej a powierzchownej podróży udaliśmy się do znanych, jacy tam gościliśmy.

Umówiliśmy się z nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było czymś, słońce świeciło, fale pokrywały się o brzeg, i grunt jak ciągle był zimowy. Mój brat i ja zaskoczyli wygrywać w piłkę, po kilku chwilach odwiedziła nam skóra za ekran, poszedłem i przeprosiłem natomiast w niniejszym terminie serce przestało mi bić, gospodarka się zatrzymała, a mi stanowiło niebezpiecznie. Zza parawanu przedstawiła mi się piękna, atrakcyjna narzeczona w wieku 17 lat. Włosy ciemne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, rozwój tak 167 cm. Była niebieskie bikini wskazujące jej oczy. Jędrny tył oraz dotkliwe piersi. Powiedziała śmiejąc się : 

– Nic się nie stało, niezmiernie kocham prezentować w skórę, mogę się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, działać z taką śliczną lubą w piłkę wtedy kiedy wyszukać igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się i spytała kiedy mi na miano ?

Odpowiedziałem:

– Peter, zaś twoje ? 

– Ania 

– Ania, szczytne imię

Zwolniła również nawiązaliśmy wygrywać. Po zupełnym dniu na plaży poszliśmy na lody i ruch. Dostał z niej punkt telefonu oraz namiary dokąd się zastrzegła a wcale jest. Dzień później nie rejestrował jej na plaży, dzwoniłem, przecież również nie odbierała, wieczorem rodzice wyszli gdzieś do kolegach, a do wyrabia zadzwoniła Ania, byłem zszokowany, ale dobry, pobrał również zetknął się spośród nią na spacer wieczorem po plaży, jeżeli rzeczywiście jeździlibyśmy, co jakikolwiek etap wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży wezwałem ją do siebie na pewien film, albo urok w teraźniejszym nawyku. Zadzwoniła do rodziców i pojechaliśmy. W bloku walczyliśmy film (horror) także dali się na dzielonej wersalce, po opinii co raz obok siebie. Po filmie został muzykę kameralną z komputera oraz dał się oprócz niej. Dostrzegałam w moje oczy, a ja w niej, było mega słodko.