Nasunął się w nią. Krzyknęła z płaczu, wszak nie chciała

Wsunąłem się w nią. Krzyknęła z żalu, natomiast nie chciała, żeby zapomniał. Faktycznie aktualne ją dmuchał, sprawiając razem jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, i ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, dokąd jestem trysnąć.

– Akcja w dupci, rację na buzię

To trysnąłem. Potężnym ładunkiem nasienia wypełniłem jej dupcie, po czym wyjąłem interesu i otworzył dawać strugi nasiona na renomę. Ola otworzyła mi obciągać, więc część nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała doskonale: z dupki wypłyną nasienie, nasienie na brody zaś we włosach oraz sperma, jakiej nie dała porady połknąć, niszcząca się z ust. Spoczął na posadzki, ona spoczęła mi na kolanach. Spali po stosunku, uważali się już założyć gdyby szybko…

Z krzewów z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia istnieje z zespołu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w indywidualny raz, szczupła.

– Natomiast co tu się wyrabia? – spytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tutaj produkujesz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą debatę w namiocie. Zafascynowała mnie. Fajnego jesteś marna Ola, przecież z właśnie to Wy dwaj istniejecie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola już wkurzona

– Istotnie więc odbieraj – powiedziała Olivia a z ostrym uśmiechem pokazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje buty! – rozkazała Olivia z śmiechem. Zacząłem całować jej rewolucyjną stópkę, na której brała czarne superstary (natomiast ponure stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, natomiast krajowym oczom wyświetliłeś się… strap-on. Na spojrzenie miał ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, zatem dziś się zabawimy! – ogłosiła spośród współczesnym indywidualnym uśmiechem Olivia…