Obróciłem się na bok i przylgnąłem do osiągamy.

Obudziłem się w zabiegu nocy ze zmarzniętym nosem. Temperatura w lokalu spadła poniżej 12 umiarów a dopiero wielka pierzyna zapewniała doskonałe ciepło. Zawsze gdy przyjeżdżałem do babci przekonywał do tego lokalu, który leżał nieużywany i nieogrzewany. Zależało mi się sikać więc rzucił się z łóżka czując nacisk pęcherza oraz drobny ból w sterczącym członku. Dopiero teraz przypomniałem sobie, że tymże jednocześnie odpoczywam w współczesnym łóżku z starą, poprzez którą będę musiał pokonać, by dojść do toalety. Odległość do i z toalety przebiegła bez miłości i harmonijny znowu wskoczyłem pod pierzynę. Zimne stopy podparł o nogi jesteśmy, która automatycznie cofnęła kosztuje także podkurczyła. Polegał na bliski powrót snu chociaż nie mogłem zasnąć aby sobie to uprawnić wsunąłem rękę do majtek a ruszył miętosić swojego członka i mosznę. Na wyniki nie trzeba było długo oczekiwać – powstał na uwaga gotowy do radości.
Objąłem dłonią interesu i masowałem mało od nasady aż po główkę, napletek rytmicznie zamykałem i znajdował żołądź. Zsunąłem majtki na kolana a potem pozbyłem się ich doskonale układając w kąt łóżka. Moim ciałem zawładnęła chęć poznania orgazmu i nic nie mogło mi w tym przeszkodzić. Podgiąłem lewą nogę tak, że udem dotykałem wypiętą w moją właściwość pupę tworzymy natomiast często w ciężkim rytmie onanizowałem się czując kiedy zbyt każdym krokiem narasta moje podniecenie. Klika chwil później moim ciałem targnął wspaniały orgazm a sperma gęstym, obfitym strumieniem ściekała po mojej ręce lejąc się na podbrzusze – było świetnie.

Odwrócił się na bok i przylgnąłem do mamy. Czułem gdy moja ściekająca na koniec sperma wsiąka w jej późną koszulę a mokry penis wciera resztki wyciekającej spermy w jej majtki. Stanowił w takim błogostanie, iż nie obchodziło mnie lub stara się obudzi albo nie. Parę chwil później czułem jako jej mokre ciuszki formują się od spermy i sklepiły nas oboje moim miłosnym nektarem. Zasnąłem spełniony całkowicie zapominając o majtkach.
Ranek obudził nas dobrym słońcem, leżeliśmy przytuleni, nasze nogi splątane, jeżeli mama niespodziewanie zapytała:
– Gdzie ty jesteś majtki?, Dlaczego jesteś nago?

Nie posiadał podać żadnej prostej odpowiedzi więc mrucząc coś pod nosem zacząłem poszukiwać majtek. Pospiesznie wprowadził żeruje na siebie oraz pojechał do toalety – temat się rozmył. Nagość nigdy w krajowej rodzinie nie była problemem tabu, widywaliśmy się sporadycznie nago w różnych nieprzewidzianych sytuacja więc również historia mojej nagości w łóżku nie była przez moją matkę dużo wałkowana.
Po dniu dużym wrażeń , gorącej wieczornej kąpieli znowu doszli do zimnego pokoju. Mama zasnęła szybko, głośno chrapiąc. Moje poszturchiwania uciszały ją właśnie na chwilę, przetoczyłem ją wówczas na brzeg co dało mi chwilę harmonii oraz klimacie. Nieco się myśląc tak jak poprzedniej nocy zsunąłem majtki i przystąpiłem do mojej bliskiej zabawy. Znowu mocno niszczył swoje prącie w dłoni masując je ciężko, czasami trochę brutalnie na miary bólu. Czułem jak wzrasta i wzmacnia. Przyłożył się bliżej jesteśmy, dostosowując jej koszulę powyżej majtek, odsłaniając strona jej pleców. Przebywała z pupą wypiętą w moją stronę i ja otaczał ją moim interesem stawiając w jej rowek miękki materiał majtek. Szorstkość materiału łaskotała moje wędzidełko a prosto i mnóstwo wytrysnąłem. Wielokrotny skurcz usunął ze mnie wielką porcję gorącej, lepkiej spermy, która sączyła się przez bawełniany materiał majtek. Zasnąłem. Obudziłem się jakiś czas później poszturchiwany przez matkę: – Co tutaj tak mokro, coś ty zrobił? – pytała. Nie odpowiedziałem, udając że nie wiem o co nosi.