Oparła brodę na piersi i spojrzał mi w oczy

Oparła brodę na piersi i spojrzał mi w oczy. Nie było wyraźnie, że coś jej przeszkadzało warzenia. „I … I …” wypuściła oddech, a następnie gwałtownie wdychania. „Być może można wprowadzić mnie do niej,” ona wyrecytował szybko. Widziałem, do czego to zmierza.
woman-466130_1280
„Wiesz,” powiedziałem. „Nie trzeba lubić dziewczyny tylko dlatego, że moja dziewczyna ma. Nadal możemy być razem bez niej. Nie chcę czuć się żadnej presji”.

„To nie jest w ogóle!” powiedziała, niespodzianka w głosie. „Wiem, że jestem młodszy od ciebie, ale wiem, że nie muszę nic robić nie chcą.”

„Więc co to jest?”

Zsunęła się z łóżka i wziął mnie za rękę, ciągnąc mnie z nią. „Chcę ci coś pokazać,” powiedziała. Poszliśmy do jej szafy i uklękła i poluzować deskę podłogową. Popping ją, ona wsunęła rękę w szczelinie i pobierane garść polaroidy. Bez słowa podała mi je i patrzył w milczeniu na podłodze. Były to od kilku lat temu, przez wygląd nich. Zaczęli się dość niewinnie: Hannah i jej najlepszego przyjaciela, piaszczysty, zwykły wyglądający brunet o rok starszy od Hannah w okularach o grubych oprawkach. Byli na obozie kościelnym, a pierwszy z nich było kilka z nich na wycieczkę lub stojąc w polu. Wszystkie z nich opisuje jeden z rękami wyciągniętymi na pierwszym planie; jednego lub drugiego z nich miały nich. W jednym z Sandy sadzenia trochę pocałunek na policzku Hannah. W kolejnym, Hannah całował w policzek Sandy. Następnego uniosłam brwi: twarz Sandy zajrzał złośliwie zza głowy Hannah, a dłonie dziewczynki były ściskając piersi mojej siostry; Hannah robił udawaną wygląd zaskoczenia, szeroko oczy i usta w małej O. Kolejny miał role zostały odwrócone. Stawało się jasne, że połowa z nich były przeznaczone dla drugiej dziewczyny mieć. W ciągu najbliższych dwóch, dziewczęta całuje usta-usta, a dwa, że po Pictured ten pocałunek staje się głębsza. Nie było seksu ani nic poza powierzchowną boob chwytając na zdjęciach, ale sens był jasny. Hannah miała uczucia do tej dziewczyny.

„Przepraszam,” powiedziałem, wręczając zdjęcia powrotem.

„Więc wiesz?” Hanna umieszcza zdjęcia z powrotem w podłodze i zastąpić płytę. Ukłoniłem się. skłonności Sandy została odkryta, a jej rodzice, zamiast być odrzucone przez Kościół, nie wyparł ją i wyrzucił ją z domu, ale nic z kilkuset dolarów i walizką. Ostatnim ktokolwiek słyszał od niej wzięła północy pociąg.

Położyłem dłoń na ramieniu siostry. „Starali się zachować spokój, ale nie można niczego utrzymać w tajemnicy tutaj”, powiedziałem.

„Więc wiesz, dlaczego muszę się wydostać,” powiedziała, stojąc.

„Nie trzeba mieć seks ze mną to zrobić, wiesz,” powiedziałem. Ale moje zdanie było przerywane Uderzenie w twarz.

„Ty ośle!” Fury spalony za oczami Hannah. „Powiedziałem, że cię kocham i ja!”

„OK, OK,” powiedziałem. „Też cię kocham.” Kolejny policzek przyszedł, ale chwycił nadgarstek Hannah zanim ona podłączona. Próbowała z drugiej strony, i zatrzymał się, że jeden, too. „Przestań!”

„Jestem bardzo chory kłamie!” powiedziała, wściekłość zwracając się do smutku. „Nie mogę tego znieść!”

„Trzeba,” powiedziałem. „Do naszych rodziców, do kościoła, do znajomych, do listonosza – ale nie dla mnie, nie więcej.” Puściłem jej nadgarstków i przytulił ją do siebie. „OK?”

„OK”, powiedziała i objęła mnie. I pocałował ją w czubek głowy.

„Więc dlaczego akt?” Zmieniłem temat nieznacznie.

„Co działa?”

„Kiedy powiedziałem, że Carrie lubi dziewczyny, dlaczego dokonaniu icky twarz?” I moja twarz zmarszczyła się naśladować jej słynny wygląd przeczulony obrzydzeniem. Niewielki uśmiech powrócił na ustach.

„Musiałem być pewien, że nie było wkręcenie ze mną.”

„To brzmi trochę paranoję.”

„Exhibit A,” powiedziała, wskazując na deski.

„Nie”, pokręciłam głową. „Chodzi mi o to twój brat właśnie miał twarz pochowany w swojej cipki.”

Teraz uśmiechnęła się szeroko, i czułem jej ciało relaks. „Dobry punkt”.