Nigdy nie byłem bardziej pewny niczego w moim życiu

Mamy oczyścić się do góry, umieścić na niektóre ubrania, odłożyć jedzenie, i spotkał się z powrotem w salonie, aby ukończyć film. Hannah położyła głowę na kolanach i skulona na kanapie. Pobiegłem palcami po włosach i poczuł nieznany poczucie szczęścia wypełnić mnie. Usłyszałam westchnienie i tulić bliżej. „Czy jesteś zmęczony?” Zapytałam.

„Nawet nie trochę,” powiedziała, wywrócenie się zmierzyć na mnie. „Poza tym, myślę, że trzeba więcej, aby pokazać mi, zanim będziemy mogli spać.”

„Jesteś pewny?” Zapytałam.

„Nigdy nie byłem bardziej pewny niczego w moim życiu.”
woman-499756_1280
Nagle trzask-boom wstrząsnął dom i pokój dzienny rzucił w ciemność. Przez chwilę byliśmy wciąż słuchając ryku burzy wokół domu. Z okiennice zamknięte, mało światła będzie pochodzić z zewnątrz, ale to była noc, a okazało się, że moc wyszła dla całej okolicy. Czułem moja siostra oddech, głowa nadal na kolanach.

„Cóż, gówno,” Hannah powiedział i usiadł. „Chodźmy świece”. Poprowadziła, a ja poszedłem, czując naszą drogę przez pitch-black salonie. „OWW!” krzyknęła nagle.

„Co?!”

„Wszedłem w domu”, powiedziała, odnosząc się do gry my zaniedbane odłożyć.

„Skąd wiesz, że to dom?”

„Po prostu wiem!” Zachichotała i przechowywane w ruchu, i ciągle następujące. „Hej, gdzie są świece, tak?”

„Trzeci szufladą od lewej do lodówki, a po drugie od dołu”. Zatrzymaliśmy się i niech nasze oczy dostosować. „W ten sposób.”

„Która droga?”

„W ten sposób,” powiedziałem, uznając ją za ramię i kierując go w stronę dużego białego rozmazywanie. Ale zanim to puścić, wsunąłem moją drugą rękę wokół i pieścił jej piersi pert nad jej koszuli, przyciskając ją do tyłu do mnie. I pocałował ją w szyję i za uchem. Jęknęła cicho i topi się we mnie. Wziąłem jej dłoń na ramieniu i przeniósł je na jej koszuli, pieszcząc jej drugą pierś. Znowu, nie zadał sobie trudu, aby umieścić na biustonoszu. Jej ciepłe ciało czuł gładka i jędrna w ręku, i dałem mu wycisnąć.

„Mmm” nuciła. Poczułem rękę na zewnątrz moje spodnie, otarcia mojego fiuta.

„Kurwa,” jęknęłam. „Musimy zatrzymać.”

„Ja nie chcę”, szepnęła.

„Nie musimy. Musimy się świece założyć”.

„Czemu?”

Miała rację. Nie mogłem wymyślić nawet jednego powodu. „Tak więc możemy zobaczyć?” Próbowałem.

„Nie musimy zobaczyć, prawda?”

„Ale ty jesteś taka piękna.”

„Jesteś taki słodki,” powiedziała, pozostawiając przemilczane odpoczynku. Wciąż nie odwrócił się, a moje dłonie pozostawały na jej cycki. Włożyła szatę z powrotem, a jego większość została poważnie utrudniając moje postępy.

„Dobrze,” powiedziałem. „Ale nie tutaj.”

„Aww! Dlaczego nie?”

Wreszcie, widziałem oppportunity aby otworzyć nową drogę z nią. „Chcesz wiedzieć więcej o tym, co zrobić, Carrie i ja?”

„Mmhmm” Ona potwierdziła, wijące się przeciwko mnie.

I rozciągać ją dookoła i zdjęła płaszcz w jednym ruchu. Zanim zdążyła cokolwiek powiedzieć, że uniosła koszulę nad głową. „Whoah!” powiedziała. „Myślałam, że said–„, ale jej słowa zatrzymał się w drugim ruchu płynu, ja szarpnął jej spodnie w dół. Chociaż byłem w kucki i wyciągając nogi z spodnie, złapałem cinch Tkanina od płaszcza. Znowu nie zauważył nosiła majtki. Wstałam i chwycił ją do siebie i pocałował ją głęboko. Tak szybko, jak uspokoiła, wziąłem ją za ręce i wyciągnął je razem za nią. Jak już związany je szmatką pasa szatę, jej głos przybrał zmartwionym tonem. „Czekaj. Co robisz?”

„Ciii” Ja uciszył ją, a rany resztę cinch wokół mojej strony, aby upewnić się, że nie straci go w ciemności. „Chodź.” Zaprowadziłem ją przez ciemności w kierunku swojego pokoju. Gdy dotarliśmy go, czułem się wokół i stwierdził jeden z dolnych stanowiskach łóżku.

„Hej,” powiedziała poważnie. „Może Chciałbym zobaczyć, mimo wszystko.”

„OK”, powiedziałem, wyciągając ją na kolana i wiążąc ręce do podstawy słupka. Odwróciłem się i zapalił świecę na jej toaletce, a kiedy się odwróciłem, słodkie młode ciało Hannah była skąpana w świetle migotanie bursztynu. Pomimo oczywistej pożądania w powietrzu, jej niebieskie oczy próbował ukryć swoje obawy, ale tym razem nie ma wracał. Jak uklękła, oprawiony rozebrałem z moich ubrań i usłyszał jej podjęcia w nerwowym oddechem, jak wyszedłem z moich spodni i ku niej, wyprostowany kogut wskazując na jej twarzy. „Weź to,” powiedziałem szorstko, a jej oczy rozszerzyły się. „Weź to!” Powtórzyłem. Jej usta rozchylone, a ja zsunął mojego fiuta w jej usta. Wszelkie pozory niechęć znikły, kiedy zaczęła wylać jej język wokół głowy koguta. Jak zsunął się coraz bardziej do jej ust, muskanie kontynuowane w dół szybu, aż cofnęła, kiedy uderzył w tył jej gardło. Hannah zakneblowany i wyciągnąłem z powrotem, ale nie całą drogę na zewnątrz. Mógłbym powiedzieć, że wyzdrowiała kiedy poczułem jej język odkrywania ponownie. I zsunął się do przodu, ale nie tak daleko. Mogłaby nauczyć się wszyscy mnie jakiś inny czas. W tej chwili wziąłem przyjemność w kurwa twarz moim małym siostry. I zsunął i poza jej usta, czując jej język wirujący wokół mojego fiuta, aż zaczął się ślinić kapać z brodą. Widok z niego było niemal zbyt wiele dla mnie, a ja musiałem

Czytajcie dalej na portalu: tutaj znajdziesz gay czat także na tej stronie – gdzie znajdę seks ogloszenia?