Och … w porządku, myślę, że to w porządku

Och … w porządku, myślę, że to w porządku … Mam zamiar dostać się na zjeżdżalni Holly! Patrz na mnie! „Ben nie wydaje się, że nie było nic niezwykłego Holly usuwania z niej ubranie. Wydawało się, jak normalny, nieuszkodzonym małego chłopca. Hmmph! Może myślał, że to tylko sen, a może po prostu chciał zapomnieć o wszystkim.
22
Na szczęście, jest dom Gregson został otoczony wysokim ogrodzeniem więc Holly nie martwić się o podsłuchiwanie sąsiadów. Zsunęła bezproblemowo do wody i zanurkował prosto pod jak Ben spadały z suwaka. Grali wokół w płytkim końcu, Ben nurkowania wokół nóg Holly z jego fajki. Holly prostu brnął się i patrzył. Uwielbiała jego małe bum unosiła się nad powierzchnią. Ona po prostu chcieliśmy dostać dłonie na jej temat.

„Whoa!” Przełknęła jak czoło Bena uderzył w jej krocza podwodnego. Stał prosto przed siebie i spojrzał na nią, jakby właśnie złowionych robi coś złego. Ale jego oczy były sporządzone z twarzy w dół do jej malutkiego bra / pływać górze. Jedwabne było przywiązanie jak skóra na jej jabłoni wielkości piersi. Jej sutki były grzebie w tkaninie jak chłodna woda zwrócił im twarde jak diamenty. Ben zastygła, patrząc tęsknie.
Holly zaczęła odczuwać uczucie naciskając na jej nodze. Spojrzała w dół, aby zobaczyć rock-hard Boner Bena rozciągając się od szortów. Tak! To się wydarzy! To było to, co czekali.

Wzięła go za ręce i położył kliknij po więcej je delikatnie miseczek stanika.

„Dotknij mnie Benny. Czekałem cały tydzień na to. Czy myślałeś o mnie? „Wiedziała, czego chce jego odpowiedź jest.

„Chyba tak. Ale to było złe, co zrobiliśmy. „Jego dolna warga drżał … ale to był jego penisa do jej nogi.

„Ben, nie było tak źle … ponieważ czuliśmy się tak dobrze. Czułem się dobrze dla ciebie, prawda? ”

„Tak …” Jego kciuk poruszał się na jej cycki, jak mówił.

„Cóż, może powinniśmy zrobić to ponownie. Chcesz Ben? „Proszę, proszę, niech chcą.

Pochyliła się i chwycił laskę w jego pni i pogłaskała go powoli. Nie mógł pomóc, ale garb w ręku.

Zajęło mu tylko kilka sekund, a on w odpowiedzi obrane powrotem filiżanek staniku i wystawia jej idealne sutki na chłodnym wieczornym powietrzu. Zostali pomarszczona i wskazując w kierunku twarzy Bena. Był po prostu o dokładnej wysokości, tuż przed jej klatki piersiowej. Jego język wiły się i lizał po powierzchni jej lewym sutek. On pieścił obie piersi i ssać iz powrotem między sobą. Holly wsunęła rękę w jego talii i przyłożył do piłki pięścią, delikatnie je masując.

Holly przypomniał sobie wtedy, że uczyła się w szkole, że ludzie są znacznie lżejsze w wodzie.

„Ben, chcę penisa we mnie ponownie. Pamiętam, jak niesamowite, że czuł, kiedy jechał na górze ciebie w twoim łóżku? ”

„Tak, naprawdę mi się podobało, że Holly.” On powiedział przez mouthfuls piersi.

„Tworzenie kopii zapasowej o ścianę basenu.” Ona delikatnie popchnął go do tyłu.

Wyrwała mu się i pnie narażone jego zaokrąglony tyłek, jego kogut kołyszącymi ku powierzchni wody. Ben pociągnął ją do niego i chwycił ją za tyłek, zapętlenie kciuki w jej majtki. Przewrócił je jej ścisła ciało i przeniósł ręce podtrzymują, ugniatanie policzki tyłek, ciągnąc je od siebie i squishing je razem. Uczucie wody poruszającej i poza jej pęknięcie jechał Holly szału. Powiedziała Ben zachować ją za tyłek a potem objęła opalone nogi wokół jego bioder.

Ben był zdziwiony, że był w stanie utrzymać się Holly. Była dwukrotnie jego wielkości.

Holly utrzymywane na szyję młodego chłopca z jednej strony i czuł się pod wodą przez jego kutas. Poprowadziła go do jej sweet spot i przebił jej cipki na nim. Obaj wdychania gwałtownie jak Holly zaczęła złotówki na kolanach Bena. Ciągle ściskając jej tyłek jak on wyciągnął i pchnął ją na i poza jego kogut. W połączeniu z wodą, to była najbardziej niesamowita rzecz, jaką kiedykolwiek czułem. I ta pozycja była tak doskonała, ponieważ jej małe cycki poruszało się przed jego twarzą. Za każdym razem, kiedy weszła do niego, chwycił brodawkę między wargami. Kiedy była bucking zewnątrz, to wyskoczy z jego ust.
Ben był już podniecony i wściekle przypadkowo niech palce wejść do pęknięcia jej bum. Holly jęknął głośno, więc Ben udał się głębiej. Czuł jej mały otwór bum palcem i przetarł. Ona odbił szaleńczo na jego kurek i odrzucił głowę do tyłu.

„Ben! Rób to! Nacisnąć palcem w mój tyłek! ”

„Naprawdę? Chcesz adwokat warszawa palcu całą drogę w? „Nie mógł w to uwierzyć. Brzmiało brutto, ale czuł się całkiem dobry dla niego. Jedynym problemem było to, że chciał oglądać to wejść.

„Tak, myślę, że nie … naciskać go w …”

„Trudno dotrzeć tak daleko. Czy istnieje lepszy sposób? „Zapytał, choć nienawidził zatrzymać Holly z kurwa go w basenie rodziców.

„Hm … niech pomyślę. Um, dobrze … spróbujmy go na schodach. „Ofiarowała, skacząc off nogi i pływanie do najbliższego końca basenu.