Poszedłem do łazienki i nie moje rzeczy

Nahh, to nie mogło być.

Poszedłem do łazienki i nie moje rzeczy, a następnie udaliśmy się z powrotem do mojego pokoju. Ale byłem jeszcze trochę zaskoczony i zaniepokojony tym, co widziałem. Dlaczego Henry w pokoju Emmy o 2:30 późnej porze?
naked-1241633_1280
Wszystko poszło na następny dzień, jak to zwykle robił. Mamo, Henry, Emma i ja, wszyscy mieliśmy śniadanie poszedł do pracy lub szkoły, a następnie straggled domu o różnych porach popołudniowych i wieczornych, tylko na spotkanie przy kolacji Następnie przejdź naszymi drogami ponownie dopiero łóżku. Cały dzień na oku Henry i Emma choć. Zastanawiałem ‚są do czegoś? Za każdym razem były one w tym samym pomieszczeniu Wyglądali zupełnie zwyczajne. Żartowali się trochę tu i tam, ale Went acerca sex za darmo własnej działalności gospodarczej, tak samo jak zawsze. Może nic się nie dzieje?

Późno w nocy leżałem w łóżku, nie mogąc zasnąć. Było 02:00 i byłam r tam przez kilka godzin, mój umysł wyścigi z pytaniami i podejrzenia. I był z nią tam ponownie? Co oni robią? Czy powinienem iść słuchać na drzwi Emmy? Albo zajrzeć w? Wystarczy, aby zobaczyć, czy była sama? Powiedziałem sobie, że nie była moja sprawa, a ja tak naprawdę nie chce i tak wiem. Powiedziałem sobie, że powinienem po prostu iść spać, ale ciekawość wzięła górę mnie. Wiedziałem, że jeśli złapałem go w swoim pokoju znowu dzisiaj chciałbym wiedzieć, że coś jest nie w górę. A może gdybym miała szczęście chciałbym usłyszeć coś to daj mi znać, co się dzieje. Ja walczyłem z moim sumieniem nieco ponad szpiegostwo, ale ostatecznie zdecydowałem, że trzeba było zrobić, więc wstałem i wkradł się do sali, ostrożnie włożyłem okulary dla maksymalnego działania snoop.

Poszedłem do pokoju Emmy i słuchał przy drzwiach. Nic. Cicha. Potem poszedłem do Henry’ego. Słyszałem telewizor. Cóż, nie było. Był w swoim pokoju, jak powinienem się śpi. Pewną ciekawostką spadł na mnie, więc nacisnął klamkę i pchnął. Została ona odblokowana. Żaden z nas naprawdę zablokowane nasze drzwi w nocy i tak. I wystawił głowę, aby zobaczyć … nikogo. Henry nie było.

Byłem w pokoju Emmy ponownie?

Odwróciłem się i wróciła do pokoju Emmy. Kładę ucho do drzwi i usłyszałam, co brzmiało jak erotycznym jękiem. Brzmiało to jak Henry, też! Moja ręka powędrowała do ust. O Boże! Co to było? Co oni tam robią? Musiałem znaleźć miejsce do ukrycia się, więc mogłem zobaczyć, czy Henry wyszedł. Wtedy wiem na pewno, moje rodzeństwo, które uprawiają seks ze sobą.

Poszedłem do szafy bielizny i zamknął ją sex za darmo (www.sexwokolicy-24.waw.pl) wystającym przez szczeliny. Kilka chwil później drzwi otworzyły się i Henry Jego głowa wyjrzała z podstępne patrzeć na jego twarz. Spojrzałem w lewo, potem w prawo, potem na palcach z pokoju. Tym razem miała na sobie tylko bokserki.

O mój Boże!

To nie może być, może to? Gdy Henry był na korytarzu iz powrotem w swoim pokoju i wyszedł z szafy pościeli i podeszła do drzwi Emmy. I delikatnie nacisnęła klamkę i zajrzał do środka.

Moja starsza siostra zawsze boi się ciemności, nawet jeśli ona nie chciała tego przyznać, a ona nigdy nie wyłączone wszystkie światła. A ciemny strumień światła oświetlone ją z szafy, jak leżała w łóżku, nagi jak w dniu, kiedy się urodził. Była przytomność, śpi głęboko. Leżała na plecach, z nogami splayed otwarta, lewa zgięta w kolanie nieco. Było z tego powodu położenia Cleary że mogłem zobaczyć strumień perłowym białym goo kapiącą z jej cipki i podejmowania obfite kałużę na łóżku.

I dyszała i wymknął się z jej pokoju, cicho zamykając za sobą drzwi. Stałem tak przez chwilę serce bije gwałtownie, jak doszedłem do zaskakującego wniosku: Henry prostu przejebane naszą siostrę. Nie, to nie może być. Ale skąd ona skończyć w taki sposób? Może ona masturbował? Nie, ja masturbował mnóstwo razy, ale nigdy nie było usunąć tak dużo cum. Poza tym, nigdy nie był biały, to było jasne sex kontakty. Nie mogła tego zrobić sama. Było tylko jedno miejsce, które Cum Czy jadłeś z. Henry.

Boże, Emma była taka dziwka!

Fakt ten tak naprawdę nie dziwi mnie to, ponieważ wszyscy w naszej szkole wiedzieli, że Emma była pełna kurwa. Miała pieprzył tylu facetów, Zasadniczo wszystkie z najgorętszych facetów w naszej szkole, ale zrobiła jakieś przytulne przeszły prosty te zbyt Gdyby to nadaje jej celom. Jak na przykład spała z jednym z moich przyjaciół właśnie tak bym zrobił ważnym dla niej papier. Miał przechwalał się przez kilka tygodni, mimo że powiedziałem mu, że nie chce słyszeć tego rodzaju rzeczy o mojej siostrze.

I nie rozumiem, dlaczego była taka dziwka, była bardzo ładna sex kontakty (www.sexzokolicy.net.pl) i udało się uzyskać wszelkie facet wyjść bez pomijania jej w majtki. Była 5’2 i długie lśniące włosy, miseczka D piersi, zgrabne nogi i okrągłą mocno tyłek. Wszyscy w naszej rodzinie ADH ciemnych włosach i niebieskich oczach, ale jej odcień niebieskiego wydawał się mieć wyjątkową jasność. Była często porównywany do Megan Fox.