Boże mój, Sydney, jest to lato do domu?

„Boże mój, Sydney, jest to lato do domu?”

Głos Kenna wyrwał ją z głębokiej refleksji.

„Tak Sydney, zepsute dużo?” Addison powiedział, delikatnie ją drażni.
asian-1238553_1280
„Powiedziałem oboje o tym miejscu,” Sydney powiedział, uśmiechając się do swoich przyjaciół w lusterku wstecznym, jednocześnie wyciągając Mini Cooper na podjeździe.

„Powiedziałeś nam twój tata miał dom na plaży, a nie dwór na plaży” Kenna powiedział.

„To nie jest człowiek dwór”, powiedziała, śmiejąc się.

Była wdzięczna, że teraz nie przebywał z matką w Beverly Hills i jej przyjaciele nie widział ten dom.

„Zarówno z was pamięta, co powiedziałem o moim ojcu, on przeżywa bardzo trudny okres w tej chwili, po prostu być dla niego miła.”

„Nie martw się tyle Syd, że zamierza nas kochają” Addison powiedział.

Ponieważ czas na wizytę Sidney zbliżył Don dostał zajęty sprzątanie domu; uzyskanie basen musujące jasne, upewniając się, że była świeża pościel na łóżkach i kupują więcej niż przepisy miałby normalnie używać, gdy był sam. Minęło trochę czasu, odkąd miał pensjonat, nie mówiąc o trzech młodych kobiet, i być zgodne z prawdą, czuł się trochę nerwowy. Zastanawiał się, czy jego wybór jedzenia były młode kobiety, co jeść, albo co oni mogą mówić o wszystkim, ponieważ czuł się trochę w kontakcie z „młodego” sceny. Don czekał cały dzień, starając się zachować zajęty i nie przebrał się dwukrotnie.

„” Co się stało ze mną? „Pomyślał sobie, jak on wyglądał przez okno do szewskiej pasji.

Tak jak myślał, co robić dalej zajmować swój czas, usłyszał bicie dudnienie, bas, głośnej muzyki i opon pożerające się żwirowym podjeździe.

„Więc tutaj idziemy”, pomyślał i ruszył do przedpokoju, rzucając ostatnie spojrzenie w lustro, jak udał się w przeszłości, dając swoje odbicie szybkie raz na drugą. Nie mógł nie zauważyć, że jego ciemne włosy były biorąc na „sól i pieprz” odcień w ciągu ostatnich kilku lat i wiedział, że to rozwód nie pomagał, które w najmniejszym stopniu. Jednak wciąż mam swój sprawiedliwy udział wygląda z kobietami, nawet kilka młodszych, które zawsze pomagały gładzić jego ego. On starał się pozostać aktywni i faktycznie w lepszej formie, niż był dziesięć lat temu. Szybko włożył rozwodu i jego występ z jego umysłu, gdy nerwowo otworzył drzwi.

Sydney obserwował jej ojciec otworzyć drzwi i zbliżyć się do samochodu. Spojrzał cieńsze od czasu ostatniego widziała go. Gdyby został dobrze zjeść? On powiedział, że został pływanie w godzinach porannych, a może to jest to. Wiedziała, że musiała stracił kilka funtów z całym tym ćwiczeniu.

„Cześć, tato” Sydney powiedział, kiedy wyszedł z samochodu i podszedł do ojca i dał mu wielki uścisk.

„To wspaniale, że cię widzę, Syd,” powiedział cicho, zwracając przytulić i czując się trochę skrępowany pod spojrzeniem jej dwóch przyjaciół, którzy szukali dalej.

Zamknęła oczy i poczuł, że jego silne ramiona owijają się wokół niej; że ciepły, kochający uścisk, że nie doświadczyli w ostatnich miesiącach. To było uczucie, że bardzo tęsknię, chociaż ona nie zdaje sobie sprawy aż do teraz.

Niemal natychmiast warte całego życia wspomnień przyszedł powodzi z powrotem z jej podświadomości. Kiedy miała pięć lat, nauczył ją, jak pływać w ich podwórku basen, gdy miała siedem lat, nauczył ją, jak jeździć na rowerze, kiedy miała trzynaście pojechał ją na pierwszą randkę z chłopcem, a gdy miała piętnaście lat uczył ją, jak prowadzić samochód.

Łzy zaczęły się dobrze w jej oczach szepnęła mu do ucha: „Tęskniłem za tobą, tato”.

„Hej, brakowało mi ty kochanie”, powiedział, chowając twarz w jej włosach i wdychania jej świeży, odkryty zapach „i mamy pewne zaległości do nadrobienia, ale może może chcesz wprowadzić mnie do znajomych w pierwszej kolejności? „