Czy Dick zużywają się?

Adam:
Czy Dick zużywają się? Mam nadzieję, że nie. Miałem seks non-stop przez cały dzień, a obecnie jestem na wezwanie do dobrego pieprzenia później wieczorem. A dobra kurwa będzie też. Ciotka Kristen byłoby marzenie każdego faceta i jestem poślizgiem w swoim pokoju na krótko i ona będzie naga na mnie czeka. Zazdrosny, prawda?
woman-358765_1280
Spojrzałem na drzwi Amy i wydawało się jej światła były na zewnątrz, więc poszedłem na końcu korytarza, zapukał lekko i wszedł, ściągając koszulę jak poszedłem. Pięknie naga, Kristen usiadł i przysunął się do brzegu łóżka i zaczął wyciągać moje spodnie. „Hmm, no dzisiaj Palacza, Adam”.

„Ja po prostu zamknąć je na sobie. Nie są one na dużo i tak.”

Jeszcze zanim skończyłem mówiąc to, że ssał na mnie, tak, było ciężko. Wiedziałem, co się święci. Usta Kristen była przeznaczona dla języka mężczyzny i kurek mężczyzny. Wiem, że może wydawać się nieco seksistowski, ale przykro mi, ty nie jej ssać można wyłączyć. Jesteś spędził, odsączone, zasysane suche i niezwykle szczęśliwy. Ona jest magiczne.

Po kilku minutach, jesteśmy zarówno na łóżku, „Adam, po tym wszystkim co zrobiłeś dziś, wciąż jesteś twardy jak skała. Oh, jestem zadowolony, że twoja mama cię tu przysłał. Chodźmy miłe twarde kurek Ciebie w szczęśliwym miejscu, tutaj „, a ona zamachnął się i nade mną tłoczenie jej pussy dół zakopać mnie w jej miłość gniazdo.

Och, odsunęła się i zajęło mi całą drogę w, a następnie skręcone w tę iz powrotem oraz w górę iw dół. Czułem się tak, jakby ssał mnie z jej cipki. Byłem z nagą piętnaście-letniej dziewczynki przez cały dzień, ale doświadczenie i technika Kristen czyni seks zupełnie nowa sprawa.

Jak ona jest na górze jazda mnie do nieba, czuję jej bardzo ładne piersi, tak jak Amy, a ona ciągnie aż prawie ciągnąc mnie z nią, a potem pogrąża powrotem w dół, powoli, potem szybko w dół, powoli, dół szybko. Boże, to jest dobre. Potem, kiedy naciska mocno i porusza biodrami trochę w górę iw dół w kółko, trzymając mnie głęboko wewnątrz niej. I, patrząc na nią z lekkim filmem potu na jej górnej wardze, patrzy wspaniały cholernie mnie. Jej piersi jak ona odbić lekko unosi się nade mną.

„Och, Adam, oh,” ona obrotowe wokół jej cipki, a ja czuję coś w dole na końcu mojego fiuta. Jestem naprawdę głęboki i uczucie jest niewiarygodne wszystko tu www.fakbuk.pl.

„Och, mocno naciskać, Adam, ja … UUH, UUH, Ohh Ohh Ohh, Cum we mnie, Adam, cum we mnie.” Ja wciąż głęboko w nią i nagle czujesz, że mrowienie orgazm nadchodzi.

„Och, jestem Cumming, ja … UUH, UUH, Ungh, Ungh”.

„Cum we mnie, Adam, napełnij mnie. Daj mi swoją spermę. Oh.”

Wow, miałem dużo seksu dzisiaj, ale to był najlepszy. Nie sądzę, abym kiedykolwiek cummed, że ciężko w moim życiu. Rany, a ja się jej gorąco, seksowna córka cały dzień jutro.

„Och, Adam, który był tak dobry. Podobało ci się to też, co?”

„Och, Kristen, jesteś wspaniały. To jest po prostu nigdy nie było tak dobre kiedykolwiek wcześniej.”

Jak utrzymać siebie i całować, moje ręce rove ogóle nad nią. Boże, mogę nawet dostać znowu trudne.

Kristen:
Mój siostrzeniec jest przydatny facet mieć wokół. Właśnie miał cztery gwiazdki kurwa a teraz jest tam, gdzie ja kocham ludzi, lizanie mokre, szczęśliwy i zadowolony cipki. Nie sądzę, że będę miała orgazmu od tego, ale mogę się mylić. Jeden miałem jakiś czas temu był naprawdę silny, trzęsienie ziemi wielkości. Nie rozumiem wielu z tych, Adam jest dość kochanek.

Więcej dalej: www.dojrzalekobiety.com.pl