Bóg go błogosławi, jego penis staje się znowu trudne

Bóg go błogosławi, jego penis staje się znowu trudne, więc pytam go, czy chciałby loda przed snem.

„Och, Kristen, dajesz najlepszy. Chciałbym go kochać.”

„Cóż, pozwól mi zrobić coś nieco specjalne,” a ja pochylił się i dostał rolkę mennice mentolu z moim nocnym stoliku i wpadł jeden w ustach.
women-418452_1280
„Po pierwsze, ja ssę to, to ty. Mmm, tutaj”, i pochylił się nad nim i zaczął ssać go, zatrzymując się co jakiś czas delikatnie dmuchać na jego kogut.

„O mój Boże, to dzikie. Jest gorąco, potem zimno, mrowienie, wow. Nigdy nie słyszałem o tego robić. Czy to czuje się świetnie. Dostaję mi niektóre z nich na pewno.”

Ten młody człowiek nie wie, co mu się podoba i cieszę się, że tak zrobią. Tak, robię pewne rzeczy, których nauczyłem się przez lata, ssanie na końcówce podczas kręcenie mój język wokół głowy, wykręcając głowę, lizanie mu pod głowę, podczas gdy moi kciuk w górę iw dół, oh, takie rzeczy , I mam usta pełne spermy tak jak się spodziewałem.

„Mogę powiedzieć, Adama, że jeśli robisz to samo z miętą w ustach dla kobiety, to tak przyjemne. Chcesz spróbować jeden na mnie?”

Więc Adam zasysane mennicę, potem wysiadł i zaczął lizać mnie.

„Lick wokół mojej łechtaczki, a następnie dmuchać na niego. A tak, właśnie tak. To po prostu czuje się tak gorąco, a następnie schłodzić. Czasem próbują lodu w ustach. Ostrzec ją pierwsza, choć. Nikt nie lubi niespodzianek tam.”

Następnego dnia rano, ponieważ mam śniadanie, Amy jest w sobie nową koszulę.

„Och, mój, Amy, jesteś piękna. Nie ma” tajne „do tajnych tego Wiktorii. Raczej oszałamiające. Może ja kupić dla siebie.”

„Dzięki mamo. Pomyśl Adam’ll podoba?”

„Tylko wtedy, gdy żyje, skarbie. Cóż, idę. Wy dwaj bawić. Och, wiem, że będzie.”

I odjechać moje majtki już zawilgoceniem. Czy oni sprzedają wkładki higieniczne w przypadku dużych partii?

Adam:
Nie, nie spać. Jak tylko słyszę Ciotka Kristen wyjść do pracy, mam ciągnąć pary majtek i zejść na dół.

Oto mój kuzyn z najbardziej erotycznych nightie można sobie wyobrazić. To był rodzaj otwartej dzianiny koronki, które naprawdę niczego nie ukrywa. I żadne majtki. Omigod, mój dzień zaczyna od prawej.

„Dzień dobry, piękny. Co za Nightie”.

„Och, chcesz? Cieszę się, że nie zauważył.”

„Ha, ha, a nawet drzewa nie zauważy”.

„Więc, co masz zaplanowane na dzisiaj?”

„Cóż, biorąc swój piękny koszulę off jest wysoko na mojej liście. Po tym, zobaczymy co z tego wyjdzie”.

„Myślę, że z wyglądu swoich majtek, to już wymyślić.”

„Można zdjąć koszulę, czy mogę zdjąć majtki. Deal?”

„Och, radzić sobie, na pewno.”

I podnieść koszulę off i Amy stoi przede mną pięknie nago piersi czekają na moich ustach. Pochyla się i szarpie moje majtki się i wsuwa rękę pod moją bardzo wyprostowany kogut i mówi: „Hmm, wszystko wypoczęty się od wczoraj?” Boże, niewiele wiedziała, że to trudne pecker miał dwa kolejne cums ostatniej nocy kliknij tutaj www.sex.net.pl.

„Och, on jest chętny, co widzi się tuż przed nim.”

Siadam i położył usta na piersi Amy i zaczyna ssać jak ona sięga w dół do mojego fiuta. Och, jestem ciężko. Uruchomić palcem wzdłuż jej szczeliny i ona rozszerza swoją postawę, więc mogę osiągnąć jej miłość gniazdo. Boże, ona już jest mokra, a ja ciężko oddychając.

„Boże, Amy, chodźmy na górę. Nie mogę się doczekać.”

Więc wpadliśmy dwa schodki naraz i Amy pokazał mi do mojego pokoju i opadł na łóżko. Skoczyłem na Amy i rozpowszechniania jej nogi od siebie i powiedział: „Tęskniłem za tobą, Adam, zwłaszcza na dole”, i wskazał na jej cipki.

Kładę poduszkę pod biodra i zaczął powoli spokojnie objazd placu zabaw między nogami, lizanie i całując moją drogę. Nie jestem w pośpiechu, mamy cały dzień, a do tej pory, właśnie drażnił wokół jej szczeliny, a nie na nim.

„Och, tak, że czuje się tak dobrze. Uh, naprawdę dobre. Mmm.”

Po około piętnastu minutach, ja wyciągnąć nieco z dala od niej, a następnie dotknij samym środku jej wargi cipki tylko z gołą końcu języka. Ona szarpie kiedy robię „Och, umieścić go w, oh, teraz.” Tak więc, będąc taktowny kochanka, ja ją kocham sondy gniazdo z mojego języka, a ona zaczyna się poruszać biodrami wokół akcentując moje tonguing.

Więcej informacji: www.znudzone.pl