Więc nie leżałem na plecach, wciąż oszołomiona ze snu delikatnie pocierając

Więc nie leżałem na plecach, wciąż oszołomiona ze snu delikatnie pocierając i ściskając moją mocną krew wypełnione Dicka. Słyszałem obroty silnika samochodu, a następnie jego wyjazdu z podwórza. To był mój tata wyjeżdża do pracy. I nadal tam leżą, przechodząc nad tym, co mogłoby być zapamiętany z nocnej dusznej śnie jak pieścił mojego penisa, ciesząc się ciepłem pościeli i miękki blask pół snu, naprawdę nie masturbuje, tylko delikatnie bezcelowe pieszczot. Jakieś piętnaście minut później usłyszałem inny gej ogłoszenia Revving silnik samochodu, a potem odgłos nim znika z podwórza. To byłaby moja mama i siostra. Teraz byłem sam w domu, nie mając do szkoły w tym dniu z powodu egzaminów. Nagle zdałem sobie sprawę, że dzień była środa, a patrząc na zegar na ścianie i widząc, że to siódma trzydzieści, I wyskoczył z łóżka i skierował się w stronę okna.
women-418452_1280
Patrząc na na podwórko tuż obok, widziałem, jak to było w zwyczaju w każdą środę i niedzielę rano, mój sąsiad, ładna, hoża, ciemnobrązowy, trzydzieści coś kobieta zamiatanie liści na swoim podwórku. Mój sąsiad Phyllis była od ponad dwóch lat regularnie graficznych do którego wanked mój kiedykolwiek napalone szesnastoletni penisa. Miała na stromej, kolan, blisko różowej koszuli gej ogłoszenia nocnej montażu, przez które mogłem zobaczyć wszystko, co było widać, a zwłaszcza jej krótkie czerwone majtki, z których jedna noga zsunęła się jej wystawny dupie. Ciemne sutki jej pert małymi piersiami szturchnął przez cienki materiał. Jest coś bardzo erotyczne o małych jędrnym biustem na inny pełnej. I nie tracił czasu wychodzi z moich bokserek i stojąc przy oknie, częściowo za ciemno, zaczął wanking w zmysłowym wzroku. Po około trzech minutach zniknęła z pola widzenia, a ja wiedziałem, że będę mógł ją zobaczyć z okna w łazience, więc uciekli tam.

I pchnął drzwi i wtargnął do łazienki z długimi krokami, a znalazłem się zupełnie naga iz ogromnym hardon zaledwie około dwóch stóp od mojego równie nagą mamę, który siedział na odrzucone pokrywy siedzenia w toalecie, stosowania śmietany jej nogi co było się na siedzeniu. Jej druga noga leżała na podłodze z dala do boku. Widziałam jej słabo bushed cipki w całej jego pulchnej gej ogłoszenia chwały. Nie trzeba dodawać, oboje byliśmy w szoku zaniemówił. Ja patrząc na gładkie i kremowe kakao mojej mamy, czterdzieści-letniego ciała, oczy fruwające tam iz powrotem między jej ogromnych piersi i intrygujący gruby lipped cipki, ona, rozszczelnienie szerokie oczy, prosto w moje szalonej koguta. To było tak, jakbyśmy zarówno patrząc na siebie ciała w stan hipnozy. Mama była pierwszą znaleźć słów.

„Cóż, dzień dobry, a to jest tak, jak barka do wspólnej łazienki bez anonse gay pukania lub cokolwiek?”
„Mamo, Myślałem, że jestem sama w domu, usłyszałem oba samochody zostawić”
„Pożyczyłam twoją siostrę samochodu; Nie będę dzisiaj do pracy „powiedziała niedbale, wciąż patrząc na mojego twardego koguta.

I nagle przypomniał stan byłem w, i chwytając mojego fiuta, który wciąż nieco wyprostowane próbował to ukryć, kiedy wycofał się do drzwi. Mama szybko anonse gay wstał z muszli klozetowej i przeniósł się na bok.

„Trzymaj się”, powiedziała, wskazując na toalecie, „iść do przodu i robić to, co przyszliście tu zrobić, mam nadzieję, że to się odlać, a na miłość boską zabrać swoją rękę, wyglądasz komicznie; nie robisz dobrą robotę ukrywając tego potwora z Ciebie, a ja już mam dobre spojrzenie na nią, nie mam ja? ”

Odsunęła się trochę, około trzech stóp od miski, ale z boku, obserwując mnie uważnie, kiedy przeniósł się do przodu. Starałem się moja kurek do opróżniania do przyzwoitej wielkości, ale odmawia; to nie jest na co dzień chłopca w moim wieku dostaje patrzeć na nagie ciało pięknej kobiety. Mama lub nie mama, cipki i cycki i tyłek tłuszczu jest wzrok stymulujące. Stałem nad miską próbuje namówić anonse gay niektóre odlać z mojego fiuta, ale nic nie wyszło, byłem zbyt zakłopotany. Kiedy stałem tam przez długie niewygodnych sekund mama wznowione kremowanie jej skórę. Po tym, co wydawało się, minutach udało mi się uzyskać przepływ, a od strony oka zobaczyłam moją mamę uśmiech, wciąż patrząc na mojego fiuta jak ona wcierać krem do jej ciała. To trwało dłużej niż zwykle czasu, ale w końcu skończyłem, dają najmniejsze drgania, i odwrócił się, aby udać się z łazienki.