Nie zauważyłem, że byliśmy w ciemnym pokoju

Nie zauważyłem, że byliśmy w ciemnym pokoju, gdzie było bardzo ciemno. Stojąc przy drzwiach, facet złapał mnie za rękę i pociągnął mnie do przodu. Wkrótce złapał mnie i rzucił go na czymś miękkim. Włączanie światła, zobaczyłem, że leżałem na łóżku. Siedząc na krawędzi i próbuje wstać, żałowałem tego. Moje ciało jest jak nalilos ołowiu i oprzeć. Oddychając głęboko, poczułem rękę na jego ramieniu. On jest szybki ruch ręką zdjął koszulę, a ja byłem w biustonoszu. Moje ręce spoczywała całą pierś, wszystkie próby spełzły na niczym, by go zatrzymać, zdałem sobie sprawę, co się dzieje, i zadrżał. Ale chłopiec, wydawało się, moja odporność na neutralne. Delikatnie umieszczenie mnie na łóżku, szepnął do mnie: „Nie bądź głupi, nie oprzeć lepiej mi zaufać, a utoniesz w głębi przyjemności.” Zaczęłam płakać, ale nie dłużej wytrzymać, jego głos był tak kojące.
woman-1008881_1280
W mgnieniu sekundy poczułem jego usta zamknięte wokół mojego sutka i zaczął językiem pracy żartobliwie. Moje ciało nalilos ciepła, brzuch urodziła dziwne uczucie i chciałem, żeby przyjść do mnie, wziąłem więc, że mój głos był ochrypły od krzyku. Delikatnie przeniesiony z klatki piersiowej do brzucha i poszedł dalej. I jęknął z pożądania, a pod jego gorące usta wirowały jak wąż. Ciepło jego ciała doprowadzało mnie do szału, byłem gotów krzyczeć, więc wziął mnie, ale facet wydaje się jak by cieszyć się ich umiejętne gry.

Po zakończeniu żołądka, wyciągnął spódnicę, ciągnął I nagle zamknęła nogi. Facet wstał i zapatrzony w kopalni. Spalili lub pragnienie lub okrutne, ale bałem się, a nawet więcej, aby zacisnąć. Szybko wyciągnął chusteczkę z kieszeni spodni, związał mi ręce, jak tylko będę wiedział moje ręce były przywiązane do łóżka. Oczywiście, zawsze wyobrażałem sobie, że mój pierwszy raz będzie pod przymusem, ale zorientował się, że ta rzeczywistość była przerażona na dobre.

Uśmiechając się, facet położył się na mnie i poczułem pulsowanie jego ciała, między nogami. Zsunął niższe i ściągnął moje majtki i zaczął grać z moim clit, jego diabelskich palców. To było nie do zniesienia, już byłam cała mokra z podniecenia, brzuch płonący ogień pożądania i zaczął zginać, tak, że nawet jak się rozładować napięcie. Chłopiec, zauważając, że byłem na limicie, rozpiął spodnie i wyciągnął pistolet. Od razu stracił moc, nawet jęk był ogromny rozmiar, grubsze niż mój nadgarstek.