Krocze natychmiast

Krocze natychmiast stały się widoczne na pierwszy rzut oka. Po bardziej szczegółowej inspekcji, Oleg znów znalazł żadnego śladu. Może jedynie otwór pochwy był bardziej błyszczące smarem, więc dolna krawędź otworu bardziej czerwone. Otwór tyłek też trochę błyszcząca, ale może to być czyszczenia śladów (żona zawsze zazdrośnie pilnował czystości krocza i zawsze skłonny do snem). Użytkownik Oleg stał w pogotowiu i postanowił z niej skorzystać.

Ostrożnie zaczął lizać delikatnie otwarcie pochwy, próbując złapać posmak. Naturalnie, nie czuł nic, ale pochwa była smarowana porządku. Dodawanie ślina na penisa, został dołączony do Nadi ostrożnie i położył głowę na wejściu. Nadia znowu mruknął coś, ale zatrzymał Oleg było niemożliwe.

couple-731890_1280

Użytkownik od razu wpadł na całej długości. Brak odporności, tak głęboko i łatwo. Biodra pośladki Oleg dociskane żoną. Wewnątrz było gorąco i śliskie. Kilka minut Oleg cieszył odczucia, a potem zaczął delikatnie poruszać. Lufa zsunął łatwo pomiędzy szczękami, nie napotykając żadnego oporu. „Wygląda na to, że wciąż miał seks z tym facetem” – Oleg pomyślał. Ta szeroka cipki mokre i Nadia był zawsze po kochali.

Wygląda na to, Nadia zaczęła się odbicia, a nawet zaczęła się odpowiedzieć mu członek ruchu. Oleg przytulił Nadia rękę i delikatnie ścisnął jej pełne piersi. Sutek natychmiast utwardzona pod palcami, a Nadia szepnął:

– Pozwól mi spać, nienasycony.

– Chciałbym tu wcześnie, aby się wyspać. Albo nie dają spać.